Projektowanie wnętrz mieszkalnych i biurowych: Opalenica

Studio Motiv to profesjonalna i dynamicznie rozwijająca się pracownia architektoniczna, której głównym celem jest projektowanie wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Siedziba naszego biura mieści się w Poznaniu, ale szeroki zakres usług związanych z projektowaniem oraz aranżowaniem pomieszczeń kierujemy do klientów z całej Wielkopolski, w tym między innymi z takich miejscowości, jak Opalenica, Kościan czy Września.

Przestrzeń jest tym, co nas inspiruje i fascynuje. Każdy nasz projektant wnętrz aranżuje pomieszczenie nie dla siebie, ale dla klienta, wsłuchując się w jego indywidualne oczekiwania, preferencje oraz upodobania. Wychodzimy z założenia, że marzenia, przyzwyczajenia, a także styl życia mówią z reguły znacznie więcej niż tylko rzuty domu.

Klientom z Opalenicy, Kościana oraz wielu innych wielkopolskich miast, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu aranżowania i projektowania wnętrz. Każdy przygotowany przez naszego architekta wnętrz projekt zawiera układ funkcjonalny, wizualizacje, kosztorys, a także starannie opracowane rysunki techniczne. Na indywidualne życzenie inwestora jesteśmy również w stanie poprowadzić nadzór autorski.

Nasi projektanci opracowują koncepcje wnętrz mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych, pomieszczeń biurowych, lokali usługowych, a także pomieszczeń przestrzeni użyteczności publicznej. Każdy nasz architekt wnętrz jest w stanie wykonać zarówno projekt pojedynczego pomieszczenia, jak również całych przestrzeni.

Głównym obszarem naszego działania jest Poznań, ale jesteśmy otwarci na projektowanie dla klientów z różnych miast Wielkopolski, między innymi takich, jak Opalenica, Szamotuły czy Września.

Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.