Projekty


Indywidualne projektowanie wnętrz jest obecnie bardzo popularne i cieszymy się, że zdecydowali się Państwo zapoznać właśnie z naszymi usługami. Działając na rynku od wielu lat, zajmując się zleceniami projektowania oraz aranżacji wnętrz, zdążyliśmy zdobyć pokaźne doświadczenie, budując jednocześnie imponujące portfolio już zrealizowanych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poprzednimi realizacjami, które z pewnością utwierdzą Państwa w tym, że wybór właśnie naszej firmy jest jak najbardziej trafny.

W czasie całej naszej działalności wykonywaliśmy projekty apartamentów w Poznaniu, ale także i aranżowaliśmy wnętrza prywatnych domów bądź też mieszkań. Realizujemy również usługi dla firm, które chcą budować swój pozytywny wizerunek. W takim przypadku aranżacje wnętrz gabinetów, czy też, chociażby nowoczesne aranżacje wnętrza kancelarii, są tutaj niezwykle istotne. Oprócz zleceń związanych z aranżacją wnętrz domów jednorodzinnych w Poznaniu czy różnego rodzaju biur, zajmujemy się także placówkami medycznymi. Pośród naszych możliwości dla wnętrz poradni medycznych znajdą Państwo między innymi:

Modnie i elegancko zaprojektuj wnętrze przestrzeni publicznej

Doskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, jak ważne jest odpowiednie projektowanie miejsc publicznych w Poznaniu, a więc różnych obiektów użytkowych. Studio Projektowe Motiv wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, wykonując takie zlecenia jak chociażby aranżacja wnętrza restauracji, projekty pokoi hotelowych oraz ogólna aranżacja wnętrz hoteli, apartamentów, ale także i nietuzinkowe aranżacje wnętrz klubów czy też, dopasowane do stylu danego miejsca, aranżacje wnętrza pubów.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi sprostają wszystkim Państwa oczekiwaniom, a i jednocześnie nie będą bardzo kosztowne. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z naszym bogatym portfolio zrealizowanych prac. W wachlarzu zrealizowanych prac posiadamy nawet przykłady dla aranżacji wnętrza sali balowej, weselnej, bankietowej i wiele więcej.

Nasze oddziały:

facebook