Projektowanie wnętrz mieszkań i domów

Zajmujemy się projektowaniem i aranżowaniem wnętrz domów jednorodzinnych oraz mieszkań na terenie miasta Poznań i okolic.

Uwzględniając stan nieruchomości i oczekiwania klientów, tworzymy nowoczesne wnętrza domów i mieszkań, które są nie tylko funkcjonalne, ale także cechują się wysokim poziomem estetyki.

Projekty apartamentów i domów przygotowujemy z należytą starannością, mając na uwadze najważniejsze zasady ergonomii, a także najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Każdy nasz projektant wnętrz posiada wieloletnie doświadczenie i unikatowe kompetencje, dzięki którym kreowane przez niego wnętrza domów jednorodzinnych są zawsze niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Wykonujemy zarówno aranżacje wnętrz w domu jednorodzinnym, jak również w mieszkaniach o dowolnym metrażu. Każdy projekt apartamentów i innych obiektów jest w pełni funkcjonalny, zawiera rozkład ścian i pomieszczeń, rozstaw najważniejszych mebli, a także starannie przygotowaną koncepcję oświetlenia. Kompleksowe projektowanie wnętrz przestrzeni publicznych Projektowanie wnętrz domów jednorodzinnych i mieszkań to nie jedyna specjalność Studio Motiv. Jednym z obszarów naszej działalności jest również kompleksowe projektowanie wnętrz przestrzeni publicznych na terenie miasta Poznań. Kreujemy wnętrza hoteli, sklepów, restauracji, barów, klubów, a także wielu innych obiektów.

Projektowanie miejsc przestrzeni publicznych w Poznaniu zawsze rozpoczynamy od zapoznania się z wizją klienta, która jest punktem wyjściowym do zaproponowania wstępnej koncepcji aranżacji oraz wystroju. Do każdego wyzwania nasi projektanci wnętrz pochodzą z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, zajmując się zarówno autorskim nadzorem nad projektem, jak również jego rzetelnym wykonaniem.

Każdy nasz projektant wnętrz posiada wieloletnie doświadczenie i unikatowe kompetencje, dzięki którym kreowane przez niego wnętrza domów jednorodzinnych są zawsze niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.