<-
inspiracje

Sprawdź jak zaprojektować wnętrze sali na wymarzone wesele

Czy marzysz o tym, aby sala na Twoim weselu wyglądała perfekcyjnie? To zupełnie naturalne. W końcu tam właśnie wspólnie z bliskimi będziecie świętować jedną z najpiękniejszych chwil życia. Co zrobić, żeby projekt sali balowej w 100% odpowiadał Twoim potrzebom i gustom? Jak zaprojektować aranżację marzeń, której nie zapomnisz do końca życia? Na te pytania odpowiadają […]
Sprawdź jak zaprojektować wnętrze sali na wymarzone wesele

Czy marzysz o tym, aby sala na Twoim weselu wyglądała perfekcyjnie? To zupełnie naturalne. W końcu tam właśnie wspólnie z bliskimi będziecie świętować jedną z najpiękniejszych chwil życia. Co zrobić, żeby projekt sali balowej w 100% odpowiadał Twoim potrzebom i gustom? Jak zaprojektować aranżację marzeń, której nie zapomnisz do końca życia? Na te pytania odpowiadają fachowcy ze studia aranżacji wnętrz Motiv z Poznania. Sprawdź!

Projektowanie sali weselnej od podstaw

Jeśli nie do końca wiesz, w jakim stylu ma być utrzymana aranżacja sali na Twój ślubny bal, warto zacząć od przejrzenia weselnych czasopism oraz internetu. Pośród niezliczonej ilości zdjęć na pewno znajdziesz takie, które Cię zainspirują. Najważniejsze to poczuć, który typ wystroju przekonuje Cię najbardziej. Jeśli masz wątpliwości, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego studia projektowania wnętrz. Fachowcy podczas rozmowy pomogą Ci podjąć decyzję i wykonają dla Ciebie idealny wystrój wnętrza. W tym czasie możesz zająć się innymi, równie ważnymi sprawami organizacyjnymi. Jeśli jednak zdecydujesz się samodzielnie wszystko przygotować, przeczytaj jak ułatwić sobie to zadanie.

Na początek zdecyduj, w jakich barwach i w jakim stylu ma być utrzymany wystrój i pod tym kątem szukaj odpowiedniego miejsca na wynajem. Koloru ścian ani klimatu pomieszczenia nie zmienisz. Dlatego warto zrobić odpowiedni research i wybrać przestrzeń, która rzeczywiście najlepiej pasuje do Twojej wizji. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na:

Aby aranżacja wnętrza zachwycała, warto podkreślić jej naturalne walory i dobrać do nich styl wystroju. Dobrze wykonany projekt będzie nawiązywał do charakteru budynku oraz jego otoczenia.

Dekoracje sali weselnej

Dodatki decydują o wszystkim. Wymarzoną przestrzeń udekorować możesz wieloma gustownymi elementami. Najpopularniejsze ozdoby wykorzystywane w salach weselnych to:

Każda z powyższych kategorii oferuje nieskończenie wiele możliwości. Jednak w kwestii doboru ozdób, wiele zależy od indywidualnych preferencji i założeń. Jeśli wnętrze, ma nawiązywać do pasji, która Was połączyła, wtedy warto kolorystykę i całość kompozycji z nią powiązać.

Świetnie udekorowana sala weselna z pomocą studia aranżacji wnętrz

Najpopularniejsze style

Duże wnętrza przestrzeni publicznych, takich jak restauracje, czy domy weselne trzeba projektować bardzo starannie. Pomieszczenie powinno stanowić spójną kompozycję, utrzymaną w jednakowym charakterze. Style, które aktualnie cieszą się największą popularnością to:

W przypadku każdego z nich obowiązują inne zasady projektowania wnętrza. Jeśli decydujesz się na imprezę ślubną typu boho, postaw na wnętrze zlokalizowane w pobliżu lasów, łąk i jezior. Podczas projektowania aranżacji, zrezygnuj z wystawnych dodatków na rzecz polnych kwiatów, ziół, świec, lnianych obrusów, lampionów oraz innych dodatków retro i vintage. Wesele w stylu romantycznym wyprawisz, dekorując pomieszczenie dużą ilością kwiatów, świec i latarenek. Przy planowaniu aranżacji wykorzystaj jasne kolory, takie jak biel czy delikatne pastele. Industrialna sala weselna to zdecydowanie wybór dla wielbicieli surowych i minimalistycznych pomieszczeń. Taka przestrzeń będzie dobrym miejscem na zjedzenie z gośćmi spokojnej kolacji. Jej klimat może jednak nie zachęcać do szalonej zabawy.

Podsumowanie

Jeśli przeraża Cię ilość detali, które trzeba wziąć pod uwagę, aby zaprojektować idealną salę weselną – skontaktuj się z nami! Jesteśmy zespołem projektantów i dekoratorów z bogatym doświadczeniem. Projektowanie wystroju dużych miejsc publicznych to nasza codzienność. Uważnie słuchamy, dlatego każda ślubna aranżacja jest unikalna i maksymalnie spersonalizowana. Zlecenia realizujemy terminowo. Możliwość uczestniczenia w przygotowaniach do tak ważnego wydarzenia w życiu to dla nas zawsze ogromny zaszczyt i radość. Skontaktuj się z nami i opowiedz, jakiej aranżacji przestrzeni potrzebujesz. Studio Motiv z Poznania zaprojektuje ją dla Ciebie!

Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.