Architekt wnętrz Poznań - studio projektowe Motiv

Studio aranżacji wnętrz Motiv to pracownia projektowania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, a także użyteczności publicznej. Naszym celem jest projektowanie wnętrz, oraz aranżacje mieszkań dopasowanych do potrzeb klienta z całej polski, dostosowanych do jego indywidualnych oczekiwań i wymagań. Od samego początku współpracy prowadzimy nadzór autorski nad projektem wnętrza oraz na każdym etapie zmian w projekcie. Przygotowany przez nasz zespół architektów, nowoczesne i designerskie aranżacje wnętrz cechują się funkcjonalnością oraz wysokim poziomem estetyki, pozwalając kreować przestrzenie o niepowtarzalnym charakterze i ponadczasowej elegancji.

Wielu inwestorów decyduje się na zakup używanego wcześniej mieszkania czy obiektu komercyjnego. Architektura wnętrz może jednak w tym wypadku wymagać odświeżenia. Często problemem są ograniczenia konstrukcyjne. W takiej sytuacji nasi architekci, działający głównie w Poznaniu, są w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie. Cały proces projektowy dzięki doskonałej wyobraźni przestrzennej naszych architektów przebiega w sposób niesamowicie kreatywny. Projektowanie wnętrz, oraz projekty mieszkań dzięki temu jest zawsze dopasowane do potrzeb klienta.


Zmiana układu pomieszczeń w lokalu czy stworzenie nowej aranżacji to niektóre z usług, jakie wykona dekorator, architekt wnętrz. Kompleksowe projekty obejmują szereg działań pomagających w odświeżeniu wyglądu nieruchomości z rynku wtórnego. To rozwiązanie zarówno dla inwestorów chcących wykonać renowację w celu dalszego użytkowania, np. mieszkania, jak i tych skupujących tego typu lokale do odsprzedaży po zakończonym remoncie. W obu przypadkach klientom z Poznania i okolic pomogą nasi projektanci!

Naszym celem jest projektowanie wnętrz, oraz dekoracja wnętrz dopasowanych do potrzeb klienta, dostosowanych do jego indywidualnych oczekiwań i wymagań. Przygotowane przez nasz zespół architektów, nowoczesne i designerskie aranżacje wnętrz cechują się funkcjonalnością oraz wysokim poziomem estetyki, pozwalając kreować przestrzenie o niepowtarzalnym charakterze i ponadczasowej elegancji.

W przypadku budownictwa jednorodzinnego to właśnie projektanci mogą sprawić, że dostępna przestrzeń użytkowa stanie się nie tylko estetyczniejsza, ale przede wszystkim znacznie praktyczniejsza. Doświadczony dekorator zadba o to, aby wygląd poszczególnych pomieszczeń został dostosowany zarówno do wymagań inwestorów, jak i do panujących trendów. W prezentowanej ofercie usługowej wszyscy zainteresowani znajdą kompleksowe projekty wnętrz. Dzięki temu aranżacja wymarzonego domu może przebiegać bardzo sprawnie. Nasi architekci zadbają o najwyższy standard obsługi. Działamy na terenie całego Poznania oraz najbliższych okolic miasta. Zapraszamy do kontaktu Studio-motiv projekty, dekoracje wnętrz Poznań!

Nasi architekci, projektanci oraz dekoratorzy wnętrz

Projektant wnętrz Piotr Krzemiński
Piotr Krzemiński
Projektant wnętrz
Architekt i projektant wnętrz Agata Koronka
Agata Koronka
Architekt i projektant wnętrz
Architekt wnętrz Izabella Krzemińska
Izabella Krzemińska
Architekt wnętrz
Projektowanie wnętrz prywatnych

Projektowanie wnętrz prywatnych

Piękne wnętrze domu czy mieszkania każdego wprowadzi w przyjemny nastrój. Wykonujemy nowoczesne aranżacje wnętrz w Poznaniu, korzystając z ogromnej wiedzy i doświadczenia naszych projektantów.
Zobacz logo

Projektowanie wnętrz publicznych

Budynki użyteczności publicznej powinny zaskakiwać swoim estetycznym wyglądem, co jest bardzo ważne nie tylko w przypadku hoteli, ale także i różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Z naszą pomocą projektowanie wnętrza hoteli nie będzie żadnym problemem.
Zobacz logo
Projektowanie wnętrz publicznych
1

Aranżacje, dekorowanie mieszkań

Planujesz urządzać przestrzeń i chcesz, żeby była komfortowa, a jednocześnie stylowa? Zapraszamy do współpracy! Nasi architekci wnętrz wykonują indywidualne aranżacje mieszkań, pasujące do potrzeb i oczekiwań kontrahentów. Już teraz sprawdź realizację wykonaną przez nas w rejonie Jeżyc!
ZOBACZ logo

Projektowanie wnętrz mieszkalnych

W naszej pracowni wykonujemy projektowanie wnętrz mieszkalnych zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Każda aranżacja jest planowana indywidualnie. Chcesz zobaczyć nasze realizacje? Sprawdź projekt wnętrza domu, który przygotowaliśmy dla Klientów z Poznania!
ZOBACZ logo
2020-11-30_15,24-466-style-wnetrzarskie-we-wnetrzach-aranzacji-wystroju-wykonczenia-wnetrz
2019-12-18_11,09-466-architekt-projektant-dekorator-wnetrz 2

Architekt, projektant wnętrz

Interesuje Cię profesjonalny architekt wnętrz? Nasza pracownia projektowa zaprasza do współpracy! Pozwól, żeby projektant przygotował dla Ciebie indywidualną aranżację, która spełni Twoje oczekiwania w zakresie komfortu i stylu dekorowanych pomieszczeń.
ZOBACZ logo

Projekty wnętrz

Chcesz cieszyć się wygodną, przytulną i dobrze wykorzystaną przestrzenią w domu czy mieszkaniu? Cel ten osiągniesz z pomocą architektów wykonujących indywidualne projekty wnętrz – sprawdź, jakie usługi świadczą!
Zobacz logo
6
019

Aranżacje wnętrz

Marzy Ci się modne wnętrze domu, które jednocześnie jest funkcjonalne, przestronne oraz stylistycznie pasujące do Twojego gustu? Zajrzyj na stronę i zobacz, jak spełnić takie marzenie – to bardzo proste!
Zobacz logo

Projekty dla developerów

Zastanawiasz się, jak zwiększyć zainteresowanie nowymi inwestycjami na rynku nieruchomości? Odpowiedź jest prosta – zaaranżuj ich wnętrza zgodnie z projektem wykonanym przez profesjonalnych architektów!
Zobacz logo
2020-01-08_11,42-466-inwentaryzacja-mieszkania-prosty-plan-nieruchomosci 1
aranzowanie-wnetrz-poznan

Nadzory

Masz projekt wnętrza domu i wynajmujesz ekipę, która zajmie się jego wdrożeniem? Powinieneś skrupulatnie kontrolować ich pracę! Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Dowiedz się więcej o usłudze nadzoru autorskiego!
Zobacz logo

Home staging

Obawiasz się, że szukanie chętnego na nieruchomość, który zapłaci dobrą cenę, zajmie mnóstwo czasu? Nic bardziej mylnego. Przygotuj mieszkanie do sprzedaży, korzystając z home stagingu – sprawdź, czym jest!
Zobacz logo
styl_skandynawski
028

Wizualizacje wnętrz

Długotrwałe poszukiwanie chętnych na wynajem lub zakup nieruchomości kosztuje Cię dużo nerwów i pieniędzy? Uatrakcyjnij oferty, przygotowując interaktywną wizualizację wnętrz. Poznaj zalety tej technologii!
Zobacz logo

Konsultacje

Potrzebujesz fachowej porady technicznej w związku z remontem lub aranżacją nieruchomości? W takim przypadku możesz skorzystać z konsultacji architektonicznej. Zajrzyj na stronę i sprawdź, dlaczego warto!
Zobacz logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.