Projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych: Architekt, projektant Środa Wielkopolska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy projektach, a także doskonałej znajomości branży architektonicznej, wszystkim naszym klientom możemy zaproponować szerokie spektrum usług z zakresu projektowania wnętrz. Siedziba naszej pracowni mieści się w Poznaniu, ale usługi projektowe świadczymy na terenie całej Wielkopolski, między innymi na obszarze takich miast, jak Środa Wlkp., Gniezno oraz Września.

Nowoczesny gabinet

Wizją naszego biura jest tworzenie nowoczesnych pomieszczeń prywatnych i komercyjnych, uwzględniających potrzeby oraz oczekiwania użytkowników. Każdy nasz projektant wnętrz stara się możliwie jak najlepiej skoncentrować na aranżowanej przestrzeni, harmonijnie zestawiając tradycję z nowoczesnością. Nie chodzi nam wyłącznie o estetyczny wygląd pomieszczenia. Projektowanie wnętrz jest dla nas złożonym procesem, w którym nacisk kładziemy także na funkcjonalność oraz użyteczność.

Nowoczesny salon

Zespół Studio Motiv stanowią dyplomowani projektanci i architekci wnętrz, którzy na swoim koncie mają dziesiątki zrealizowanych projektów dla klientów z takich miast, jak Środa Wlkp., Gniezno czy Poznań. W pracy nad wnętrzami, zarówno komercyjnymi, jak i prywatnymi, nie skupiamy się jedynie na zaproponowaniu określonych rozwiązań architektonicznych, ale także na kompletnym opracowaniu wizerunku danego miejsca.

Nowoczesna łazienka

Każdy nasz architekt wnętrz jest w stanie przygotować kompleksowy projekt przestrzeni, mając na uwadze europejskie standardy bezpieczeństwa oraz najnowsze trendy architektoniczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia galerii zrealizowanych koncepcji na terenie Środy Wlkp. oraz innych miast.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.


Przejdź do kontaktu
logo

Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.