Cennik architekt wnętrz Poznań

Szukasz pomysłów na nowoczesne i wygodne urządzenie swojego mieszkania? Zastanawiasz się, jak przy doborze wyposażenia połączyć styl z praktycznością? Biuro projektowe Studio Motiv w Poznaniu oferuje usługi doświadczonych architektów, którzy pomogą Ci w stworzeniu niepowtarzalnego wystroju. Po kilku spotkaniach w formie konsultacji przy nadzorze autorskim skomponujemy dla Ciebie oryginalny projekt koncepcyjny i wykonawczy aranżacji wnętrza zgodny z Twoimi indywidualnymi potrzebami i upodobaniami oraz najnowszymi trendami na rynku.

Dzięki nadzorowi autorskiemu na wszystkich etapach projektowania zyskujesz pewność, że wszystkie elementy aranżacji stworzą ze sobą niepowtarzalną, harmonijną całość. Każdy projekt koncepcyjny lub wykonawczy, który przygotowujemy w swoim biurze projektowym, zaczyna się od wysłuchania potrzeb naszego klienta w formie konsultacji i obejmuje pełny dobór wyposażenia, kolorystyki, umeblowania, oświetlenia i dodatków.

Ile kosztuje gotowy projekt koncepcyjny lub wykonawczy?

Dlaczego warto skorzystać z usług biura projektowego Studio Motiv? Przede wszystkim dlatego, że zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w projektowaniu wnętrz. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie klientów, dlatego staramy się pozostawać z nimi w kontakcie w formie konsultacji przez cały czas realizowania zlecenia. Nadzór autorski nad przygotowaniem projektu koncepcyjnego i wykonawczego, doborem wyposażenia i elementów wykończenia pozwala stworzyć propozycję zgodną z wizją inwestora.

Całkowita cena usługi zależy od wielu czynników, takich jak między innymi poziom skomplikowania realizacji, obserwacje klienta w czasie nadzoru, rozmiar lokalu do zaaranżowania, liczba potrzebnych spotkań z projektantem. W biurze architektonicznym Studio Motiv w Poznaniu podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, dlatego trudno jednoznacznie określić koszt stworzenia gotowego projektu koncepcyjnego czy wykonawczego.

Jeśli szukasz inspiracji, zapraszamy do spotkania w formie konsultacji oraz do przejrzenia naszego bogatego portfolio, w którym znajdziesz zdjęcia wcześniejszych autorskich realizacji Studia Motiv.

Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.