o nas

Jesteśmy poznańskim studiem projektowym

Studio Projektowe Motiv to grupa sześciu młodych ludzi mających za sobą ukończone studia na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Już w czasie studiów z powodzeniem uczestniczyliśmy w najważniejszych konkursach, projektując wnętrza nagradzane wieloma prestiżowymi wyróżnieniami.

Wieloletnia współpraca sprawia, że zebraliśmy niezbędne doświadczenie w aranżacji wnętrz w przestrzeni prywatnej oraz publicznej.

Wybór naszego studio, mieszczącego się w Poznaniu, to gwarancja komunikatywności, kreatywności oraz terminowości. Cechuje nas wysoki profesjonalizm, który przekonuje do nas klientów pragnących współpracy z najlepszymi specjalistami dostępnymi na rynku. Jesteśmy fachowcami, którzy biorą pod uwagę indywidualne wymagania każdego klienta. Jego wskazówki oraz życzenia zawsze są dla nas najważniejsze i do nich dostosowujemy projekt.

Nasz zespół

Architekt wnętrz - Piotr Krzemiński
Piotr Krzemiński
Architekt wnętrz
+48 604 434 422
Architekt wnętrz - Agata Koronka
Agata Koronka
Architekt wnętrz
+48 604 918 547
Architekt wnętrz - Izabella Krzemińska
Izabella Krzemińska
Architekt wnętrz
+48 605 259 219
Architekt wnętrz - Martyna Machoń
Martyna Machoń
architekt wnętrz
Architekt wnętrz - Aleksandra Soja
Aleksandra Soja
architekt wnętrz
Architekt wnętrz - Mateusz Tamas
Mateusz Tamas
architekt wnętrz

Projektowanie oraz aranżacja nie jest przez nas traktowane tylko i wyłącznie jako praca. To nasza pasja, w której każdego dnia się rozwijamy. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy obecne w branży oraz rynek materiałów wykończeniowych, dzięki czemu nasz klient zawsze otrzymuje to co najlepsze w danym czasie! Stale rozwijamy swoje umiejętności i wiedzę z dziedziny projektowania. To zwiększa naszą kreatywność oraz oryginalność, dzięki czemu każdy nasz klient otrzyma niepowtarzalny projekt!

Naszym celem jest stworzenie projektu o najwyższym standardzie, trafiające w indywidualne gusta każdego naszego klienta. To właśnie zadowolenie klienta jest dla nas oznaką dobrze wykonanej pracy! A najlepsze referencje to wracający i polecający nas dalej klienci. Studio Projektowe Motiv w Poznaniu- dekorator, architekt i projektant wnętrz zapraszają.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.