Home staging – nieruchomość profesjonalnie przygotowana do transakcji

Jeśli planujesz udostępnienie nieruchomości do sprzedaży lub na wynajem, z pewnością zależy Ci na uzyskaniu maksymalnie wysokiej, satysfakcjonującej Cię ceny i jak największym zainteresowaniu ze strony potencjalnych klientów. Jak uzyskać taki efekt? To możliwe we współpracy z naszą firmą, do której zapraszamy inwestorów zarówno indywidualnych, jak i podmioty zorganizowane. Jeśli interesuje Cię metamorfoza Twojego mieszkania lub chcesz zyskać gwarancję profesjonalnego przygotowania innej nieruchomości przed upublicznieniem ogłoszenia, zdecyduj się na home staging. Co dokładnie jest celem tego rodzaju czynności i dlaczego warto powierzyć je właśnie naszemu zespołowi niezależnie od wielkości lokalu?

Na czym polega home staging – najważniejsze założenia

Głównym zadaniem świadczonej usługi jest kompleksowe zorganizowanie mieszkania, domu, biura lub innego pomieszczenia albo budynku do sprzedaży bądź wynajmu. Od jakości i fachowości podejmowanych na tym etapie działań w dużej mierze zależą perspektywy zysku, dlatego warto mieć wsparcie fachowców, którzy specjalizują się w home stagingu. Naszym celem jest profesjonalne przygotowanie nieruchomości w taki sposób, aby jak najskuteczniej trafić w gusta i potrzeby potencjalnej grupy docelowej, do której jest skierowana. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od jej specyfiki i tego, czy planujesz metamorfozę Twojego mieszkania, czy chcesz, aby zostało przez nas przygotowane bez większych zmian. Jakie usługi obejmują tego rodzaju czynności?

Kobieta architekt pijąca herbatę z czarnego kubka w jasnym pokoju

Czynności wykonywane w ramach home stagingu

Poprzez oferowane w ramach home stagingu wsparcie pokazujemy, że pozornie mało znaczące działania mogą przynieść zadziwiająco duże efekty. Jednym z nich jest zadbanie o czystość i porządek we wnętrzu, tak aby prezentowało się idealnie i zachęcająco. Prosta, ale skuteczna metamorfoza Twojego mieszkania lub innego pomieszczenia obejmuje również wprowadzenie niewielkich dekoracji i zmian w zagospodarowaniu, np. poprzez zastosowanie jaśniejszego światła, postawienie dywaników czy dobre nasłonecznienie pokoi. Nieruchomość może zostać profesjonalnie przygotowana bez względu na wielkość, przeznaczenie i stylistykę wykończenia. W tym celu podejmujemy się też innego rodzaju czynności, o których piszemy poniżej.

Kompleksowy i skuteczny home staging

Świadcząc na zlecenie klientów usługę home stagingu, poza sprzątaniem i wprowadzaniem subtelnych, acz znaczących zmian w zagospodarowaniu i urządzeniu przestrzeni dbamy także o usunięcie wszelkich awarii i usterek. Nawet niewielkie drobiazgi w rodzaju niedziałającego włącznika światła, skrzypiących drzwi czy niedomykających się okien mogą bardzo negatywnie rzutować na odbiorze Twojego mieszkania, domu czy biura, dlatego warto się ich pozbyć. Nasi fachowcy wykonują tego rodzaju czynności w ramach metamorfozy w celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu bez względu na jej wielkość, styl wykończenia i wartość. Z przyjemnością podejmiemy się home stagingu w przypadku zarówno małych lokali w blokach mieszkalnych, jak i dużych domów jednorodzinnych.

Architekt, projektant i dekorator

Home staging – profesjonalne przygotowanie nieruchomości do transakcji

Jednym z najważniejszych celów usługi jest sprawienie jak najlepszego pierwszego wrażenia na kliencie. Dążymy do tego, żeby każdy, kto ogląda nieruchomość jako potencjalny nabywca bądź najemca, był przekonany, że znajduje się we właściwym miejscu, a proponowana cena jest korzystna. Profesjonalnie przygotowane mieszkanie, dom, biur czy inna przestrzeń jest zdecydowanie bardziej zachęcająca i przystępna, co ułatwia i przyspiesza zawarcie transakcji na pożądanych warunkach. Zapraszamy do współpracy w ramach home stagingu bez względu na to, czy celem jest sprzedaż, czy wynajem.

Niezależnie od wielkości i przeznaczenia nieruchomości wykonujemy wszelkiego rodzaju niezbędne czynności, których celem jest przekonanie klientów do skorzystania z Twojej oferty. Profesjonalne przygotowanie poza metamorfozą mieszkania, domu czy biura obejmuje także stworzenie skutecznego ogłoszenia, które wzbudzi zainteresowanie wśród potencjalnych kupców albo najemców. Odpowiadamy za zdjęcia, opisy, publikację i promocję oferty, tak aby dotarła do szerokiej rzeczy odbiorców. Zapraszamy do współpracy, jeśli interesuje Cię efektywny i kompleksowy home staging!

Sprawdź nasze realizacje:

Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.