Realizacje wnętrz mieszkań i domów

W zakresie kompetencji architektów i dekoratorów zatrudnianych przez Studio Projektowe Motiv zlokalizowane w Poznaniu mieści się projektowanie wnętrz domów jednorodzinnych oraz mieszkań na terenie stolicy Wielkopolski i okolic.

Projekty apartamentów i domów przygotowujemy z należytą starannością, mając na uwadze najważniejsze zasady ergonomii, a także najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. W trakcie urządzania pomieszczeń bierzemy pod uwagę zarówno przekazane przez niego uwagi i spostrzeżenia, jak i swoje autorskie pomysły. Dokładamy wszelkich starań, aby właściciele nieruchomości byli zadowoleni z poziomu świadczonych na ich rzecz usług z zakresu projektowania wystroju lokali mieszkalnych i użytkowych.

Każdy nasz dekorator oraz architekci wnętrz z Poznania posiadają wieloletnie doświadczenie i unikatowe kompetencje, dzięki którym kreowane przez nich wnętrza domów jednorodzinnych są zawsze niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Projekt kuchni z akcentami bieli oraz miedzi
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.