Apartament na Junikowie

X

Eklektyzm – tak w jednym słowie moglibyśmy streścić opis junikowskiego apartamentu. Elementy klasyczne, drewniane, łączą się tutaj z nowoczesną i bardzo modną bielą oraz szkłem. Industrialny stół w części dziennej kontrastuje z płytkami ceramicznymi o lustrzanej powierzchni – to nawiązanie do estetyki glamour. Poszczególne meble i dekoracje są jednak bardzo spójne, tworzą harmonijną całość, uzupełniają się.

Nie jest to na pewno przestrzeń nudna. Architekt wnętrz, zgodnie z życzeniem mieszkańców, miał stworzyć pomysł na mieszkanie o mocnych rysach indywidualnych, a jednocześnie oszczędne w formie. Dzięki synergii minimalizmu, funkcjonalizmu oraz nowoczesnych koncepcji aranżacji wnętrz powstał apartament, w którym piękno współgra z praktycznymi rozwiązaniami.

Do zadań projektanta należało ponadto podkreślenie przestronności prezentowanego mieszkania. Sprzyja temu antresola, a tym samym spora wysokość ścian w strefie dziennej. Szklana balustrada, biało-szare kolory obmurowań oraz okno na niemal całej powierzchni jednej ze ścian przesłonięte lekkimi tkaninami sprawiają, że w całym pomieszczeniu jest bardzo jasno. Wśród trendów panujących w prezentowanym apartamencie króluje minimalistyczna ekstrawagancja – zależało nam na zaakcentowaniu umiłowania domowników do porządku i harmonii, a z drugiej strony – do nietuzinkowości i oryginalności.

Specjaliści od projektowania wnętrz ze Studia Motiv z Poznania pozostają do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu. Stworzymy dla Państwa wymarzoną przestrzeń!

Projektowanie wnętrz – Studio Motiv w Poznaniu

  • projektowanie wnętrz
Rating: 5.0/5. From 6 votes.
Please wait...

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.