Dom w Poznaniu – nasz projekt

X

W prezentowanym domu najważniejsza jest przestrzeń. Domownicy mogą się tutaj swobodnie przemieszczać – jest miejsce dla gości, przyjaciół, rodziny. Spory metraż to wielki komfort, ale i spore wyzwanie aranżacyjne. Architekt wnętrz ze Studia Motiv podjął je z wielką przyjemnością, a z jeszcze większą obserwował szczęście wprowadzających się do budynku osób.

Króluje tutaj bezpretensjonalny styl skandynawski – drewniane meble o prostym wzornictwie, jasne barwy ziemi, przewijająca się co rusz czerń oraz biel. Jest lekko, przytulnie, niezbyt wymyślnie, ale oryginalnie. Powiew świeżości niosą elementy rustykalne, a także eklektyczne, jak na przykład duży stół o rzeźbionych nogach, czy kolorowe krzesło kuchenne o mocno nasyconej barwie. Aranżacje tutejszych wnętrz są stworzone do rozmów, rodzinnego gotowania, wspólnych posiłków oraz relaksu. Mimo że fotografie tego nie pokazują, patrząc na prezentowaną kuchnie, pokój bądź łazienkę, słychać niemal gwar i śmiech oraz trzask palącego się w kominku drewna.

Projektant postawił na minimalizm formy i oszczędność dodatków. Klasyczne w wyrazie oświetlenie czy szare zasłony podkreślają prostotę oraz funkcjonalność prezentowanego domu. Tutejszy design bazuje na świetle, przestrzeni, drewnie – to kwintesencja klimaty skandynawskiego.

Niezależnie od Państwa upodobań – zespół specjalizujący się w projektowaniu wnętrz w Poznaniu, okolicach, a także na terenie całego kraju, stworzy dla Państwa wymarzoną przestrzeń. Zachęcamy do współpracy.

Projektowanie wnętrz – Studio Motiv w Poznaniu

No votes yet.
Please wait...

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.