Mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu – projekt

X

Prezentowane mieszkanie idealnie wpisuje się w klimat poznańskich Jeżyc. Zarówno wnętrza niewielkiego apartamentu, jak i jednej z prężniej rozwijających się dzielnic miasta tętnią życiem, łączą elementy tradycyjne z nowoczesnymi, są przytulne, a przebywanie w nich to wielka przyjemność.

Zadaniem architekta było ulokowanie na niedużym metrażu kuchni, jadalni, salonu, sypialni oraz oczywiście – łazienki. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań, takich jak przedłużany blat z hokerami czy zabudowana ściana telewizyjna, stanowiąca jednocześnie granicę między przestrzenią wypoczynkową a sypialnianą, udało się zrealizować początkowe założenia w stu procentach. Ciekawie wyglądają ponadto szafki z półeczkami nad zagłówkiem łóżka – to wygodne miejsce do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Dzięki białym frontom szafek optycznie powiększają przestrzeń.

Projektant wybrał jasne barwy, ciepłe odcienie bieli, a także motywy drewniane. Taka selekcja kolorów sprawia, że mieszkanie wydaje się przestronne, jest idealnie rozświetlone, mimo niewielkich rozmiarów nie przytłacza. Stylowe dodatki w postaci obrazów przedstawiających zielone motywy roślinne doskonale podkreślają przytulny, naturalny charakter jeżyckiego lokalu. Oszczędność stylu, polegająca na zastosowaniu minimalistycznej estetyki skandynawskiej przynosi efekt w postaci lekkości. Każdy gość odwiedzający opisywany apartament z pewnością poczuje się tu komfortowo.

Jeżeli aranżacje proponowane przez nasze studio projektowania wnętrz w Poznaniu przypadły Państwu do gustu – zapraszamy do kontaktu. Stworzymy dla Państwa przestrzeń, a jakiej Państwo marzą.

Projektowanie wnętrz – Studio Motiv w Poznaniu

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.