Mieszkanie na Marcelinie IV w Poznaniu

X

Mieszkanie na poznańskim Marcelinie jest nowoczesne, industrialne. Cel architekta wnętrz był jasny: stworzyć przestrzeń prostą, surową, praktyczną. Męską. Bez zbędnych ozdobników. Mieszkańcom apartamentu zależało na tym, by mogli tam odpoczywać i relaksować się, a jednocześnie pracować w skupieniu czy oddawać się swoim pasjom. Aranżacje miały być spójne, loftowe.

Ściany wykończone zostały materiałami drewnianymi oraz betonem. Projektant mocno ograniczył paletę kolorów: królują tu czernie, szarości i biele. Oszczędność barw pozwoliła osiągnąć niesamowite efekty – prezentowana przestrzeń imponuje harmonią i spokojem. To kolejny wyznacznik loftowego stylu, podobnie jak czarny, prosty stolik kawowy ulokowany przy kanapie.

Przestronna, otwarta przestrzeń sprzyja integracji domowników. To także sposób na optyczne powiększenie wnętrza. Kuchnia zabudowana meblami w jasnym odcieniu szarości została oddzielona od strefy wypoczynkowej wyspą z imitacji betonu. Czarne hokery na stalowych nóżkach to ukłon w stronę stylizacji barowych – siedząc na nich i sącząc ulubiony napój każdy poczuje się jak w dobrej knajpie.

Ciemny narożnik o sporych gabarytach oraz ściana telewizyjna z górną i dolną zabudową składają się na strefę dzienną. Obszerna kanapa zaprasza wręcz do odpoczynku i relaksu.

Jeżeli spodobała się Państwo powyższa realizacja lub poszukują Państwo wyjątkowego studia projektowania wnętrz z Poznania – zachęcamy do kontaktu. Współpracujemy z Klientami z całego kraju – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Projektowanie wnętrz – Studio Motiv w Poznaniu

  • Wizualizacja wnętrza kuchni
Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.