Mieszkanie na Nowych Ogrodach w Poznaniu

X

Naturalne barwy ziemi, takie jak brązy, beże oraz szarości wprowadzają do wnętrza harmonię. Przeplatające się z nimi czernie i biele budują atmosferę spokoju, sprzyjającą relaksowi. To miejsce stworzone do odpoczynku, w którym panuje ład i porządek. Elementy industrialne, takie jak metalowe ramy luster oraz surowe w swej prostocie meble korespondują z geometrycznymi wzorami regału bądź oryginalnych stolików kawowych w kształcie heksagonów. Projektant wnętrz odpowiedzialny za prezentowaną realizację postawił na prostotę, funkcjonalność i minimalizm.

Motyw roślinny na betonowej ścianie, również utrzymany w tonie szarości, stanowi oryginalną ozdobę, wprowadzając do apartamentu indywidualny, niebanalny rys. Oszczędność formy, a jednocześnie wszechobecne drewno, miękkie wykładziny, lekkie zasłony sprawiają, że mieszkanie jest jednocześnie przytulne, nieprzeładowane dodatkami. Panuje tu umiar i konsensus między tym, co surowe, a tym, co miłe w dotyku, a zarazem przyjemne dla oka.

Architekt zadbał o to, by w każdym pomieszczeniu nie brakowało praktycznych, kreatywnych rozwiązań. Funkcjonalizm oraz ergonomia to jeden z najmocniej zaznaczających się trendów we współczesnej aranżacji wnętrz, widoczny również w prezentowanym mieszkaniu.

Jeżeli spodobała się Państwu powyższa realizacja, a jednocześnie szukają Państwo ekspertów od projektowania wnętrz z Poznania – zapraszamy do współpracy.

Projektowanie wnętrz – Studio Motiv w Poznaniu

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.