Projektowanie wnętrz mieszkań, miejsc i domów - publiczne

Zajmujemy się projektowaniem i aranżowaniem wnętrz domów jednorodzinnych oraz mieszkań na terenie miasta Poznań i okolic.

W zakresie kompetencji architektów i dekoratorów pracujących w Studio Motiv w Poznaniu mieści się projektowanie wnętrz. Plany wystroju apartamentów i domów przygotowujemy z należytą starannością, mając na uwadze najważniejsze zasady ergonomii, a także najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Opracowując określone aranżacje, przykładamy ogromną wagę do detali. Zajmujemy się szczegółowym rozplanowywaniem wyglądu zarówno pomieszczeń domowych, jak i lokali użytkowych, biorąc przy tym pod uwagę wskazówki przekazane nam przez zleceniodawców. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klientów z poziomu świadczonych usług.

Każdy zatrudniany przez naszą firmę dekorator oraz architekt wnętrz ma wieloletnie doświadczenie i unikatowe kompetencje z zakresu projektowania, dzięki którym kreowane przez nich wnętrza domów jednorodzinnych są zawsze niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z projektem Waszego domu bądź biura, chętnie na nie odpowiemy.
Przejdź do kontaktu logo
Kontynuując, akceptujesz naszą politykę prywatności, która pozwala Ci w pełni korzystać z naszego serwisu.